RU| EN| PL

O firmie

Od 1975 roku nasza fabryka zbiera doświadczenie w zakresie pracy z puchem i pierzem. A w 2005 roku nadano udany początek produkcji poduszek i kołder pod marką BELASHOFF.

Geografia dostaw mieszanek puchowych i produktów gotowych jest dość szeroka. Współpracujemy z wieloma firmami z różnych regionów Rosji, krajów WNP, Europy i Chin. W 2018 roku zostało otwarte nasze przedstawicielstwo w Polsce.

W fabryce znajduje się laboratorium, gdzie doświadczeni inżynierowie monitorują jakość każdego etapu przetwarzania. Z tego powodu, wymagania naszych klientów są gwarantowane.

Dla stabilnych i odpowiedzialnych partnerów oferujemy regularne dostawy pucho-piórowych mieszanek o wyjątkowej jakości do wypełniania pościeli, ubrań, śpiworów i mebli tapicerowanych.

Surowiec

Nasi dostawcy oferują surowce wyłącznie z gęsi i kaczek hodowanych przez 8 - 9 miesięcy w małych gospodarstwach, na obszarach o niskiej temperaturze. Taki puch ma znacznie lepszą jakość niż analogi ptaków przemysłowych.

Dla naszych nowych klientów, którzy nie znają jakości BELASHOFF, my testujemy nasz produkt w międzynarodowym laboratorium puchu i pierza (IDFL).

Dbamy o dobro gęsi i kaczek, z których pozyskujemy surowce do przetwarzania. Właśnie dlatego przeszliśmy przez dobrowolną certyfikację zgodnie ze standardami RDS.

Gotowy wypełniacz

Produkujemy i sprzedajemy wypełniacze z dowolną zawartością puchu i pierza. Pracujemy zarówno zgodnie z obowiązującymi standardami UE, jak i zgodnie z zapotrzebowaniem klienta.

Surowiec przetwarzany jest na niemieckim sprzęcie w kilku etapach:

  • mycie i suszenie przy użyciu wysokiej jakości środków czyszczących i wysokich temperatur, co gwarantuje bezpieczeństwo naszego produktu dla zdrowia;
  • sortowanie;
  • mieszanie puchu i pierza we właściwych proporcjach, w celu utworzenia wypełniacza zgodnie z wymaganiami;
  • sprasowanie gotowego wypełniacza w celu zmniejszenia kosztów transportu.

KONTAKTY

Fabryka
Ul. Lazareva 7, Shchigry, Rosja 306530
www.belashoff.ru

Główna siedziba
Ul. Mozhaevskaya 7A Kursk, Rosja 305000
Menedżer sprzedaży: Dmitriy Poryadin
E-mail: poryadin@belashoff.ru
Telefon komórkowy: +7 908 128 43 21
Skype: d.poryadin